Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

15. 4. 2010
Komentáře můžete jednoduše zapnout nebo vypnout v nastavení pod editorem
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super

(LINDA, 26. 3. 2019 17:01)

123654789lllllllllllllllnnnnovpůonivpoihnpgijhpfi hpete

vazy v koleni

(Jana, 28. 6. 2013 11:24)

Bohužel vazy v koleni jsou pěkná potvora. Měla jsem je jen natažené, na koně nemohla 2 měsíce sednout a i po několika měsících v noze furt píchá, od kolene dolu nešla přiložit holeň. Teď už je to v pohodě, ale chce to vážně doléčit. Přeju, ať se to brzo spraví - letošní sezona je stejně divná :) Hlavu vzhůru.

Re: vazy v koleni

(Martinka, 8. 7. 2013 16:42)

Bohužel mě čeká operace a jezdecká pauza minimálně do listopadu :-( Stokrát horší, než jakákoli zlomenina. Aspoň, že my holky od koní to neseme líp, než fotbalisti... Jinak by to bylo na umření :-) Každopádně Tara bude závodit dál. Bylo by nefér ji brzdit v rozletu. Přeji klidnou sezonu bez zranění!

PPPrrrOOOmmmIIIňňň pro majitelku

(Tamppíííííííííííííííííííííííííííí, 17. 11. 2012 18:34)

Promiň, ale nenašla jsem tu žádné menu(rubriky).

Re: PPPrrrOOOmmmIIIňňň pro majitelku

(Martinka, 25. 11. 2012 22:19)

Nahoře nad modročerným obrázkem jezdce na koni jsou rubriky Úvod, NOVINKY, o Taře a tak dále. Každá se dá otevřít a prolistovat :-)

ticho po pěšině

(Jana, 27. 7. 2012 8:19)

Potkala jsem Taru na závodech ve Slavníči, ale s jinou jezdkyní, resp. ohlašovali jméno někoho jiného. Na stránkách není nic nového.....snad nebyla Tara prodána? Jinak tam šla moc pěkně, vyhrála jednu z nižších soutěží, takže určitě gratulace.

Re: ticho po pěšině

(Martinka, 9. 8. 2012 14:29)

Není důvod k obavám. Taruška je stále u mě a tak pilně trénujeme, že není čas na web :-( V době mé dovolené jela s vypůjčenou jezdkyní Maruškou Pivoňkovou a skutečně skvěle. Ze soutěže 90cm odvezla pohár za první místo. Výsledky všech závodů už jsou aktualizované, takže račte dál a díky moc za podporu!

Caine- B

(Kateřina, 21. 2. 2012 15:48)

Dobrý den, jsem majitelkou kobylky, která je sestrou té vaší. Letos čtyřletá Caine-B (Kája). Jsme z Křemešníku u Pelhřimova. Holky jsou si docela podobné.

Re: Caine- B

(Martinka, 21. 2. 2012 19:14)

Jé to je paráda, že máme sestřičku tak blízko! Doufám, že se někdy potkáme na závodech či jinde. Jestli můžete, pošlete mi fotku. Ráda si ji přidám na stránky. Zvažuji, že bych do Proseče vyrazila do haly před sezonou. Můžeme nechat holky očuchnout :-) Kdyžtak se mi ozvěte na email (slunickomd@seznam.cz) nebo na Facebook (Martinka Davidová). Ráda povahové rysy a další poděděné úchylky proberu.

Závody

(Aneta, 19. 6. 2011 19:06)

Gratuluji k úspěchu!

Re: Závody

(Martinka, 20. 6. 2011 8:36)

Nejvetší úspěch je, že nacházíme "své" tempo a začínáme fungovat jako tým! Každopádně díky. Není zase tolik lidí, co by jiným přáli úspěchy :D

Re: Re: Závody

(Aneta, 20. 6. 2011 21:33)

To je pravda, ale mě šlo vždycky především o koně a mám radost hlavně za ně, když to funguje, protože pak je spokojený kůň i jezdec a to je cíl. Tak hodně štěstí do dalších startů!

Humpolec

(Aneta, 7. 6. 2011 21:02)

Ahoj, znáš svojí kobylu nejlépe a víš jak se s ní pracuje v průběhu týdne, jak mění nálady a tak. Na opracovišti jsem si všimla, že byla trošku nervózní a zastavovala, ale je to pořád mladé a tvárné zvíře, které se neustále učí...ať jsou jí 4 nebo 14 a pak nezáleží na tom kolikátý člověk jede, ale je třeba dát kobyle důkaz, že jen nesedíš ale vedeš. Začaly jste ten parkur pěkně, ten obrat na 3. skok byl pro mladého koně těžký, ale také jste ho zvládly, jen si myslím, že by jsi měla cválat víc dopředu, protože potom kobyla nedojde pod skok a nevyskakuje z ničeho. Je pořád brzy na to, chtít po ní shromáždění, ještě pořád se učí vyrovnávat těžiště jezdce. Hlavně by se ten skok potom zploštil a ona by nevyskakovala tak nahoru a zbytečně, jak to předvedla, protože potom jste rozhozené obě. O tom, že má vynikající skokový potenciál nepochybuji :-) A poslední podstatná věc...ať se kazí cokoliv, nezapomeň cválat na vnitřní noze, pokud Ti kůň v obratu cválá ven a otočený, tak po něm potom už nemůžeš moc chtít. Neber to ve zlém, jen se snažím poradit. Hodně štěstí! :-)

Re: Humpolec

(Martinka, 8. 6. 2011 7:56)

Díky za vzkaz. Oko pozorného diváka se vždy hodí, zvlášť, když tretér dojíždí pouze jednou týdně. Na opracovišti bych řekla, že kobyla evidentně klouzala - třikrát se dostala až do skoku a ošklivě se praštila. Nebýt tak charakterní, neskočila by už nic. Průběh parkuru vidím asi tak: na jedničku jsem mohla lépe cválat a obrat na trojku jsem mohla s mladým koně proklusat úplně celý, nejen část. No a paradoxně oprava kontracvalu mě stála to vyloučení. Snažila jsem se před tribunou o přechod, kobča mi tam koukla do diváků a spadla do prodlouženého klusu :-( Nebyla jsem schopná to opravit. Vrátím se na pár dní do kavalet a skoků v liniích. Ještě to není na závodění a byla by škoda tak šikovného koně zkazit.

závody Humpolec

(Jana, 5. 6. 2011 12:10)

Ahoj, poslala bych ti docela hezkou fotku ze včerejších závodů, ale nevím kam.....:o/

Re: závody Humpolec

(Martinka, 6. 6. 2011 11:06)

No nevím, zda bylo včera co fotit :-( Spíš jsme klouzaly, než skákaly. Nicméně za fotečku budu moc ráda. Email je slunickomd@seznam.cz

Děkuji!

taťka

(Jitus, 25. 5. 2011 15:29)

Měla jsem tu čest ošetřovat krátký čas Topase a musím uznat, že se dcerka potatila. Taky to byl jeden den mazel a druhý ťuťululum na palici. Sleduji jeho potomstvo a těší mě, že je mezi nimi a nadějná skokanka. Držím palce.

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 69949
Měsíc: 540
Den: 104